Kód: 510005 | Značka: Messina

Tvůj andílek vyslyšené modlitby – náramek Aqua aura

268 Kč
Prodáno ;-(

Tento náramek přitahuje andělskou energii a pomáhá přivolat do tvého života andělský zázrak. Je to jako otevírání dveří pro anděly, aby ti pomohli na tvé cestě.

Možnosti doručení
Kategorie: Andělské náramky
Velikost kuliček: cca 18 cm
Typ: Křišťál Aqua aura
Položka byla vyprodána…

1. Andělský zázrak přivolání do života: Tento náramek přitahuje andělskou energii a pomáhá přivolat do tvého života andělský zázrak. Je to jako otevírání dveří pro anděly, aby ti pomohli na tvé cestě.


2. Andělská pomoc a ochrana: Náramek Aqua aura poskytuje silnou andělskou ochranu a podporu. Cítíš-li se v situaci, kde potřebuješ andělskou pomoc, tento náramek bude tvým spojencem.


3. Duhový náramek pro štěstí: Je to jako nosit kousek duhy na zápěstí. Náramek symbolizuje nové nečekané štěstí a propojení s andělskou říší. Můžeš se těšit na pozitivní změny a štěstí.


4. Vyslyšení modliteb: Pokud máš modlitby a přání, náramek Aqua aura může být nástrojem pro jejich vyslyšení. Během nočního svitu hvězdné oblohy v Kalábrii byl nabitý magickou energií.

Pamatuj, náramek chraň před vlhkem a alespoň dvakrát měsíčně ho nech na měsíčním svitu pro jeho optimální sílu.
DOVOLENÁ!
Naši milí,
 
Dovolujeme si upozornit, že vámi uhrazené zboží ještě odejde od nás z Messiny tak, jak jste zvyklí, v pondělí 11. září a v úterý 12. září, ale od středy až do konce září máme dovolenou. Objednávky, které uděláte v těchto dnech, budou odeslány až od prvního října. Děkujeme velice za pochopení. Tato informace se samozřejmě netýká rituálů a výkladu karet, které pro vás připravujeme. Zde fungujeme bez omezení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: