Kód: 505746

Surový křišťál MŮJ ZÁZRAK

233 Kč
Prodáno ;-(
Exkluzivní veliký křišťál nabitý čistou vesmírnou energii zázraku a štěstí. Prošel vysvěcenou vodou z Vyšehradu. Jedinečný polodrahokam který používáme jako těžítko na andělské nebo vykládací karty.
Možnosti doručení
Kategorie: Amulety a talismany
Velikost: XL, cca 4,5 cm
Položka byla vyprodána…
Exkluzivní veliký křišťál nabitý čistou vesmírnou energii zázraku a štěstí.
Prošel vysvěcenou vodou z Vyšehradu.
 
Jedinečný polodrahokam který používáme jako těžítko na andělské nebo vykládací karty.
Jako strážce našeho domova.
Ale především i to extrémně silný talisman pro nečekaný zázrak do života. Pro zázračné vyřešení jakékoliv situace. A pro zázračné přitáhnutí nečekaného štěstí do života.
 
Tento křišťál je extrémním nositelem světla a pozitivní vibrace. Naprosto perfektně pročistí jakékoliv tarotové nebo andělské karty.
Pokud ho vložíte do obyčejné vody/stačí jedna minuta/máte silnou křišťálovou vodu.
 
Surový křišťál má velice blahodárné účinky na psychiku i na fyzické tělo.
Přikládáme na jakákoliv bolavá místa.
Při migréně pravotočivým pohybem kroužíme křišťálem na čele. 
 
...
 
Křišťál je extra silný léčivý kámen, který dokáže pomoci v mnoha směrech. Od chronických potížích, až po migrény, nebo zažívací potíže, bolesti zad a kloubů, bolesti zubů. Skvělý je i pro posílení psychiky. Čistí a dobíjí naši energii, ladí vibrace, otevírá čakry… Je to opravdu přírodní poklad, který od srdce hýčkám.
Málokdo ale ví, že největší moc a sílu má křišťál neopracovaný, tedy v původním stavu, surově uražený /viz foto/. 
 
 
Opracované křišťály jsou sice krásné a lákavé, pokud si ale nepohrajeme s jejich energií, jsou z léčivého hlediska téměř bezcenné. Jejich síla je minimální a naopak, může být do nich vložena i negativní energie, nanesena při jejich opracovávání.
 
 
Proto je nezbytné upravený křišťál energeticky očistit a vložit do něj požadovanou energii.
Rozhodně se vyvarujte tomu, že půjdete do obchodu, koupíte si opracovaný kamínek z křišťálu a budete ho ihned používat jako léčebnou pomůcku. V lepším případě vám vůbec nepomůže, v horším případě na sebe natáhnete destrukce.
Jako první krok je nutné nechat kamínek minimálně 30 minut pod tekoucí ledovou vodou. Tím dojde k největší očistě od negativní energie. Dávat ho na světlo není nutné, křišťál světlo do sebe absorbuje sám. Ale samozřejmě ho nezavíráme do skříně, šuplíku apod.
 
 
Jakmile je kamínek očištěn, sevřeme ho do levé dlaně a dobijeme ho požadovanou energií – toto by už ale měli pouze ti, kteří s energií umí spolehlivě pracovat… Vědí, jakou energii si stáhnout z Universa a nechat ji protéct přes své tělo až do kamene. 
 
Pokud je vám zle, jste nevyrovnaní, neumíte s energií pracovat, tento krok nedělejte. Kamínek byste nejenže nenabili, ale naopak, opět byste do něj mohli vložit nežádoucí energie.
 
Proto, pokud s energií nemáte zkušenosti, je nejlepší koupit křišťál surový, s výraznou špičkou, přes kterou proudí energie. Křišťál si nevybírejte vy, vyčkejte, až nějaký osloví vás. 
Můžete ho přikládat na bolavá místa, nebo držet v levé ruce tak, aby jeho špička směrovala vzhůru a nechat tak do svého těla proudit jeho léčivé energie.
Nikdy nedovolte, aby někdo cizí na váš křišťál sahal. A ani vy se nedotýkejte cizích křišťálů. 
 
 
Mesalinda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: