Kód: 508816 | Značka: Messina

Polibek archanděla Michaela

433 Kč
Prodáno ;-(

Svíčka spojená s archandělem Michaelem přináší do vašeho života zázraky a štěstí. Tato svíčka je zvláštní v tom, že je přímo propojená s mocným andělem ochráncem a bojovníkem.

Možnosti doručení
Kategorie: Svíčky již prodané
Velikost: XL
Vůně: Magie archandělů by Messina
Vosk: Palmový vosk
Tvar: Andělská záře
Položka byla vyprodána…

Svíčka spojená s archandělem Michaelem přináší do vašeho života zázraky a štěstí. Tato svíčka je zvláštní v tom, že je přímo propojená s mocným andělem ochráncem a bojovníkem. Archanděl Michael je známý svou ochranou před zlými silami a pomocí v těžkých životních situacích.

Když zapálíte tuto svíčku, oslovíte svou vlastní vnitřní sílu a také sílu archanděla Michaela. Jeho mocná přítomnost vám pomůže překonat překážky na cestě k vašemu cíli a přináší do vašeho života zázraky a štěstí.

Když se budete modlit a meditovat při zapálení této svíčky, pocítíte sílu a naději, která vám pomůže získat vnitřní klid a harmonii. Dokáže přivolat do života velice silnou úlevu a vyřešit i těžké spory. Odvrací negativní situace a naopak přitahuje nové světlo štěstí a radosti.

Nenechte se strhnout negativními myšlenkami a emocemi. S podporou archanděla Michaela můžete zvládnout jakoukoliv výzvu.

Zapalte svíčku spojenou s archandělem Michaela a nechte si pomoci v těžkých okamžicích … a zároveň radovat se z nových zkušeností a dalších životních úspěchů.

Tak to nebeský modrá svíčka je požehnaná.

Svíčka by pro nejsilnější magii a sílu energie měla hořet pravidelně večer a to minimálně 2 hodiny v kuse.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: