Kód: 509808 | Značka: Messina

Náramek klidu a duševní harmonie

255 Kč
Prodáno ;-(

Dýchání a klid: Tento náramek z opalitu je symbolem úlevy a uklidnění. Jeho energie ti pomůže nalézt vnitřní rovnováhu a mír.

Možnosti doručení
Kategorie: Andělské náramky
Velikost: Univerzální velikost
Typ: Opalit
Položka byla vyprodána…

• Dýchání a klid: Tento náramek z opalitu je symbolem úlevy a uklidnění. Jeho energie ti pomůže nalézt vnitřní rovnováhu a mír.
• Požehnaná Síla: Každý náramek je pečlivě požehnán, aby ti mohl přinést klid, štěstí a silnou oporu v každodenním životě.
• Štít proti Negativitě: Opalit je znám svou schopností pohlcovat negativní energie a chránit svého nositele před vnějšími negativními vlivy.
• Uklidnění pro Zoufalé Srdce: Doporučujeme tento náramek zejména lidem, kteří procházejí obdobím zoufalství, bezmoci nebo se cítí ztracení ve světě.

Ať už potřebujete ochranu, klid nebo sílu, tento náramek z opalitu je připraven stát po vašem boku a podpořit vás na vaší cestě.

 

 

 

DOVOLENÁ!
Naši milí,
 
Dovolujeme si upozornit, že vámi uhrazené zboží ještě odejde od nás z Messiny tak, jak jste zvyklí, v pondělí 11. září a v úterý 12. září, ale od středy až do konce září máme dovolenou. Objednávky, které uděláte v těchto dnech, budou odeslány až od prvního října. Děkujeme velice za pochopení. Tato informace se samozřejmě netýká rituálů a výkladu karet, které pro vás připravujeme. Zde fungujeme bez omezení.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: