Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1831 hodnocení
5
1830x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PS Avatar autora Patrícia Senderáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 07.03.2024
Super👍
ŽŠ Avatar autora Žofie Šrámková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 07.03.2024
MT Avatar autora Miriam Tureková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 07.03.2024
VK Avatar autora Vanda Krošláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 04.03.2024
SB Avatar autora Sarka Buresova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 04.03.2024
Jako vzdy vse perfektni. Doporucuji 🩷
JK Avatar autora Jaroslava Koubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.02.2024
KK Avatar autora Kateřina Kubálková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.02.2024
JK Avatar autora Jana Kleinerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.02.2024
SO Avatar autora Soňa Ondrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.02.2024
Jsem velmi spokojená
ZF Avatar autora Zuzana Franková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.02.2024
Jsem velice spokojená, svíčky jsou boží 😁🤗
MV Avatar autora Marie Veskrnova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.02.2024
Super obchůdek, vstřícné jednání. Svíčka nádherně voní.
LV Avatar autora Ladislava Víšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.02.2024
JB Avatar autora Jana Beranová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.02.2024
Jsem moc spokojená se vším co si koupím💛💛💛💛💛
GB Avatar autora Gabriela Bártová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.02.2024
Ano, vřele doporučuji, svíčky jsou krásné v krásném balení a vydrží dlouho. S náramkem jsem také spokojená.
JB Avatar autora Jana Beranová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.02.2024
Ano jsem spokojená krásná svíčka i voní 🌸🌸🌸🌸🌸
TH Avatar autora Tamara Hýblová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.02.2024
Obchod doporučuji
JK Avatar autora Jana Kleinerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.02.2024
Velice spokojená, všechny věci rychle přijdou a jsou krásné,moc doporučuji
AV Avatar autora Alena Vavřičková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.02.2024
Ano, kyvadlo je krásné. A žabka je kouzelná.
TH Avatar autora Tamara Hýblová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.02.2024
Jsem moc spokojená, doporučuji.
JB Avatar autora Jana Bližňáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.02.2024
Ano jsem spokojená. 😉❤️

Ovládací prvky výpisu

1831 položek celkem