Kód: 509810 | Značka: Messina

Botswana Achát: Náramek sebedůvěry

199 Kč
Prodáno ;-(

Zdroj Sebedůvěry: Botswana Achát je kámen, který působí jako zesilovač sebedůvěry a odvahy, pomáhá vám stát pevně na vlastních nohou a čelit životním výzvám.

Možnosti doručení
Kategorie: Andělské náramky
Velikost: cca 17 cm
Typ: Achát
Položka byla vyprodána…

• Zdroj Sebedůvěry: Botswana Achát je kámen, který působí jako zesilovač sebedůvěry a odvahy, pomáhá vám stát pevně na vlastních nohou a čelit životním výzvám.

• Energie Odhodlání: Nosíte-li tento náramek, pocítíte posílení svého odhodlání a motivace k dosažení svých cílů.

• Probuzení Vnitřní Síly: Tento náramek vás spojí s vaší vnitřní energií, probouzí vaši vnitřní sílu a pomáhá vám překonávat překážky.

• Obrana Před Nejistotou: Botswana Achát působí jako štít, odvrací pocity nejistoty a naplňuje vás pocitem jistoty a klidu.

• Vnímání a Varování: Jeden z nejzajímavějších aspektů tohoto kamene je jeho schopnost probudit vnímání. Pomáhá rozpoznat manipulativní jednání a lidí kolem vás. Když jste v přítomnosti někoho, kdo nemá dobré úmysly, tento náramek vás může varovat pocitem neklidu nebo alarmujícího varování.

S náramkem z Botswana Achátu budete mít nejen stylový doplněk, ale také mocnou ochranu a průvodce, který vás bude provázet životem.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 12.9.2023
Krásný den všem, Chci zmínit, že e - shop a obchůdek Messina je úplně Boží a Top a mohu jen doporučit, jelikož obchůdek není jen obchůdek, ake něco více, ta vztricnost, laskavost, brzké doručení, porazeni v nouzi i s operátory a laskavá srdíčka paní Markétky a pana Martina a celého týmu na Messince je prostě nejlepší a nepopsatelne ochotná a úžasná, že s takovýmto obchudkem jsem se ještě nikdy nesetkala...!!! Tudíž je opravdu jediný a jedinečný ze všech internet e-shopů..!!! Mají boží svíčky voňavé a dlouho hoří 💖 Úžasné minerály a kamínky, náramky, řetízky, maly a vše pro štěstí, radost a lásku 💖 Božské rituálky a karty s paní Markétkou 💖 Prostě toto vše nikde nikde nenajdete, nežli tu u nich v krásném voňavé obchůdku na "Messince" ❤️❤️❤️🙏🙏🙏 Tak neváhejte tu také nakoupit 😍❤️🙏 Krásný den přeje, Max spokojený zákazník ❤️❤️❤️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: