Kód: 1698

Vstupenky na on-line čarování: HOJNOST DO ŽIVOTA pátek 27.08. 2021

150 Kč
Vyprodáno

BUDEME VĚŠTIT, BUDEME ČAROVAT! :-) Srpen nám vletěl do své druhé poloviny...  Ať se nám to líbí nebo ne, podzim se blíží...  A jak jsem slibovala, jedna extra speciální VIP akce pomaličku přichází. Budeme věštit. Budeme dělat rituál. Budeme zkrátka kouzlit a čarovat. Kde? Ve skupině MESSINY na Facebooku. 
Kategorie: Výklad karet
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

BUDEME VĚŠTIT, BUDEME ČAROVAT. Srpen nám vletěl do své druhé poloviny...  Ať se nám to líbí nebo ne, podzim se blíží...  A jak jsem slibovala, jedna extra speciální VIP akce pomaličku přichází. 
Budeme věštit. Budeme dělat rituál. Budeme zkrátka kouzlit a čarovat. Kde? Ve skupině MESSINY na Facebooku. 

 
1. Čeká vás živé vysílání
2. Čeká vás veliká vlna motivace
3. Čeká vás intuitivní věštba
4. Čeká vás rituál hojnosti
5. Čeká vás .... nechte se překvapit
 
 
Vše bude probíhat online v uzavřené VIP skupině na Facebooku.  ZDE: https://www.facebook.com/groups/357907669165175/?ref=share 
 

Co je důležité vědět: do skupiny budete mít přístup v čarodějnický den – PÁTEK 27.08. 2021 - a 24 hodin poté, abyste nepřišli o všechny naše čarodějnické šílenosti. ;)
Po této době ale bude VIP skupina opět uzavřená, pro další čarování, pro nová témata.
 
  • Pro vstup je nutné vložit variabilní symbol vaší objednávky.
  • Objednávka musí být uhrazena.
  • O vstup žádejte NEJDŘÍVE ve čtvrtek večer! 
 
 
 
Náš časový plán: začneme v pátek odpoledne, večer pak bude živé vysílání cca hodinu, kde budeme dělat společně rituál.... Během celého odpoledne budete mít ve skupině různé zajímavosti, motivace, povídání. Vždy na dané téma. Přičemž začínáme – s příchodem podzimu – s tématem HOJNOST DO ŽIVOTA. 
Samozřejmě nebude chybět ani výklad karet... intuitivní. A také se vždy naučíme něčemu novému.  

 
Jen vás prosím o shovívavost, bude to pro vás i pro mě úplná novinka, takže některé věci budeme muset ještě dopilovat za pochodu. A může se stát, že ne vše bude úplně perfektní. ❤️ Ale i tak věřím, že si to všichni užijeme na 100%.

 
Info: ve skupině nebude možné vkládat a psát příspěvky, pouze komentáře (nebude ale nutné). Což je myslím logické, aby každý měl přehledný přísun ke všemu, co pro vás připravím. ❤️

 
 
Hlavně si prosím uložte variabilní symbol z objednávky, protože ten bude nutné vložit pro vstup do skupiny. Přičemž každý v.s. je unikátní, NELZE použít vícekrát. 
 
Objednávat vstupenky je možné jen zde, z Messiny.
 
Tato vstupenka je platná jen pro jednu výše uvedenou akci. Nezajišťuje trvalý vstup do VIP čarodějnické skupiny Messiny.
 
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.