Kód: RIT2022 | Značka: Messina

Úplňkový rituál LÁSKY 13.07. (předobjednávky)

100 Kč
Prodáno ;-(

Úplňkový rituál lásky proběhne 13.07. 2022 symbolicky na můj svátek a za symbolickou cenu. Rituál bude velice silně očišťující, uzdravující pro vztahy, pro lásku...

Možnosti doručení
Kategorie: Rituály s Mesalindou
Položka byla vyprodána…

Úplňkový rituál lásky proběhne 13.07. 2022 symbolicky na můj svátek a za symbolickou cenu.
Rituál bude velice silně očišťující, uzdravující pro vztahy, pro lásku... Štěstí v lásce, uzdravení v lásce, nová naděje pro vás dva, přivolání spřízněné duše, ochrana před zlem a nepřejícností jiných osob, věrnost, požehnání pro společnou budoucnost, ukončení a uzamčení hádek, vyřešení sporů...

Tento rituál NENÍ hromadný, nýbrž individuální. Tedy pro každého objednaného účastníka bude u rituální svíčky vyslaná energie specifická, osobní, konkrétní.

Z tohoto důvodu je v rámci magie Dávej a ber, ber a dávej u každého objednaného klienta vyžadována symbolická částka 100 Kč, kde z každé vybrané částky půjde 50% opět do záchranné stanice našich veverek.

ZÁVAZNÉ PŘEDOBJEDNÁVKY MŮŽETE ZASÍLAT POUZE A JEN ZDE NA ESHOPU MESSINY (jako klasická objednávka, dodání elektronicky) do 12.07. 2022.

‼️‼️ Důležité upozornění – při objednávce, kde vyplňujete svoje údaje a adresu, bod číslo 3. máte kolonku: Zadat poznámku pro prodejce.
Tuto kolonku zaškrtněte, objeví se políčko pro psaní a tam mi napíšete křestní jméno svoje datum narození a několika slovy kam rituál nasměrovat. (Kde přesně políčko naleznete najdete zde na fotografii).
Například: nová láska, uzdravení vztahu, komunikace, věrnost, oživení vztahu, vzájemná přitažlivost, sexuální chtíč .... apod.
Pokud tuto informaci nevyplníte, rituál pro vás povedu klasicky do energie štěstí v lásce.

Následující den po provedeném rituálu najdete informace jak na Facebooku Messiny, tak ve storíčku na Instagramu mesalinda _messina a na mém osobním Facebooku Markéta Mesalinda Kubisková.

U tohoto rituálu vás zpětně nebudu kontaktovat jednotlivě. Pouze v případě, že by byl nějaký zásadní problém.

Objednávky jsou kapacitně omezeny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: