Kód: RITULVYS1208 | Značka: Messina

Úplňkové čarování na Vyšehradě - rituál od Mes (předobjednávky)

100 Kč
Prodáno ;-(

SILNĚ OČIŠŤUJÍCÍ ÚPLNĚK PŘICHÁZÍ.... A s ním opět vaše - naše oblíbené čarování. :) Ovšem tentokrát budu přímo na půdě Vyšehradu, pod noční oblohou.

Možnosti doručení
Kategorie: Rituály & výklad karet od Mesalindy
Hmotnost: 0.01 kg
Typ: Rituál pomoci od Mesalindy
Položka byla vyprodána…

12.08. 2022: SILNĚ OČIŠŤUJÍCÍ ÚPLNĚK PŘICHÁZÍ.... A s ním opět vaše - naše oblíbené čarování. :) Ovšem tentokrát budu přímo na půdě Vyšehradu, pod noční oblohou.

A vzhledem k tomu, že tento úplněk bude extrémně očišťující, rituál povedu do směru úlevy, do směru toho, ČEHO SE V ŽIVOTĚ CHCETE ZBAVIT.

Proto opět u této objednávky bude důležité, abyste mi do poznámky napsali - ideálně jedním slovem - čeho se chcete zbavit. Například: dluhy, samota, nezaměstnanost, nevěra, úzkost atd.
Zkrátka a dobře, vyberte jednu jedinou energii, která vás opravdu hodně trápí a kterou chcete pročistit.

A TOTO SLOVO, TUTO ENERGII MI PROSÍM NAPIŠTE DO POZNÁMKY PŘI OBJEDNÁVCE. Políčko najdete v místě, kde vyplňujete svoje údaje a adresu. Bod číslo 3. - najděte kolonku: Zadat poznámku pro prodejce. (NÁVOD - FOTO NAJDETE výše v galerii).
Tuto kolonku zaškrtněte, objeví se políčko pro psaní a tam mi napište ono trápení, kterého se během úplňkového rituálu chcete zbavit.

V PŘÍPADĚ, ŽE V POZNÁMCE NEBUDE NIC UVEDENO, POVEDU RITUÁL DO SMĚRU: Zbavit se trápení.


***********


Tento rituál NENÍ hromadný, nýbrž individuální. Tedy pro každého objednaného účastníka bude u rituální svíčky vyslaná energie specifická, osobní, konkrétní.

Z tohoto důvodu je v rámci magie Dávej a ber, ber a dávej u každého objednaného klienta vyžadována symbolická částka 100,- Kč.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - v případě, že symbolická částka nebude připsána do 11.08. 2022, vaše objednávka bude automaticky stornována - z časových důvodů, už bych nestihla vás do rituálu zařadit.

Informace o rituálu, fotografie a video opět najdete u mě ve stories na IG a FB.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JC Avatar autora | 15.8.2022
Jako vždy skvělé :-)