Kód: UPLNEK1022 | Značka: Messina

RITUÁL ÚPLŇKU; spálení smůly

100 Kč
Prodáno ;-(

ÚPLNĚK NEDĚLE: 9. říjen 2022, ve 22:54 hodin SEČ. Tento úplněk bude přitahovat extrémně silné energie znovuzrození a životního posunu, energie nápravy a regenerace....

Možnosti doručení
Kategorie: Výklad karet od Mesalindy
Položka byla vyprodána…

ÚPLNĚK NEDĚLE: 9. říjen 2022, ve 22:54 hodin SEČ.
Tento úplněk bude přitahovat extrémně silné energie znovuzrození a životního posunu, energie nápravy a regenerace.... K tomu ale my všichni potřebujeme mít volný energetický prostor, prostor, který není zanesen negací nebo dokonce energií smůly. A právě proto tento úplněk bude veden přímo proti energii smůly... Bude veden do hluboké energetické očisty od aktivní smůly nebo i energetické paměti smůly minulé.

Úplňkový rituál je vhodný především pro ty, kteří delší dobu mají smůlu v lásce, v práci, v podnikání nebo celkově v životě postrádají štěstí.

***

Tento rituál NENÍ hromadný, nýbrž individuální. Tedy pro každého objednaného účastníka bude u rituální svíčky vyslaná energie specifická, osobní, konkrétní.

Z tohoto důvodu je v rámci magie Dávej a ber, ber a dávej u každého objednaného klienta vyžadována symbolická částka 100,- Kč.

Prosím, v objednávce vyplňte správně celé vaše jméno – bude použito při rituálu a je proto důležité, aby ve vašem jméně nebyla žádná chyba.

Objednávky jsou kapacitně omezeny.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - v případě, že symbolická částka nebude připsána do 07.10. 2022, vaše objednávka bude automaticky stornována - z časových důvodů, už bych nestihla vás do rituálu zařadit.

Informace o rituálu, fotografie a video opět najdete u mě ve stories na IG a FB.


PROSÍM, BERTE NA VĚDOMÍ, ŽE OBJEDNÁVÁTE RITUÁL. RITUÁL PROVEDU JÁ OSOBNĚ NA SPECIFICKÉM MÍSTĚ. V TÉTO OBJEDNÁVCE JE ZAHRNUTO POUZE A JEN TO, ŽE DO RITUÁLU BUDE ZANESENA VAŠE ŽIVOTNÍ ENERGIE, A TO NA ZÁKLADĚ JMÉNA V OBJEDNÁVCE. NEDOSTANETE POŠTOU ŽÁDNOU SVÍČKU ANI JINÝ MAGICKÝ PŘEDMĚT!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: