Kód: ARCHSAM2022 | Značka: Messina

Požehnání PRO LÁSKU od archanděla Samuela

100 Kč
Prodáno ;-(

Moji milí, protože aktuálně řada z vás řeší trápení v lásce, problémy s láskou, samotu nebo bolest ve vztahu, připravila jsem si pro vás rituál požehnání pro lásku s energií archanděla Samuela...

Možnosti doručení
Kategorie: Rituály & výklad karet od Mesalindy
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Moji milí, protože aktuálně řada z vás řeší trápení v lásce, problémy s láskou, samotu nebo bolest ve vztahu, připravila jsem si pro vás rituál požehnání pro lásku s energií archanděla Samuela... Opět za symbolickou cenu 100 Kč. (Magie Dej a dávej, dávej a ber = rovnováha).

Požehnání budu dělat tuto neděli 24.07. 2022 v noci a to pod širým nebem.
Požehnání pro vás bude podpořeno nejen rituální andělskou svíčkou z Messiny, ale především pod jedinečným symbolem růžence archanděla Samuela.

Požehnání pro lásku budu opět dělat OSOBNÍ, nikoli hromadné... ( Hromadné energie jsou sice fajn, ale mají zhruba 20% síly oproti energii osobní). Což znamená, že procesem požehnání provedu každé vaše jméno.

Pro koho je rituál požehnání vhodný?
... Kdo má trápení v lásce
... Smutek z lásky a trápení
... Zklamání
... Ztracená důvěra
... Samota
... Zrada
... Nenaplněná očekávání a sliby

A zde prosím čtěte opravdu pečlivě...!!
Všichni, kteří se do tohoto rituálu požehnání přihlásíte, si NEJPOZDĚJI v neděli večer napíšete na kousek papírku své přání, které se má vyplnit, papírek přeložíte a pečlivě u schováte pod polštář. Pokud byste náhodou byli v noci v práci, papírek musíte mít u sebe. (V kapse, tašce, atd.)

Na papírek pište stručný text.
Například: přivolat novou lásku, vyléčit stávající lásku, věrnost, vyřešení problému v lásce, štěstí s tím koho miluji, ukončení samoty, přivolání spřízněné duše... apod. NA PAPÍREK V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPIŠTE ŽÁDNÁ JMÉNA!

Následující den můžete papírek buď kamkoliv schovat nebo pustit po vodě, případně zahrabat do země. Ale v žádném případě nepálit!

Tentokrát mi tedy do poznámky při objednávce nemusíte vůbec nic vypisovat, potřebuji pouze vaše celé jméno, které v objednávce uvidím. Zásadní je, abyste opravdu měli u sebe připravený papírek – klidně už od dnešního dne, to vůbec ničemu nebude vadit.

V neděli 24. července si můžete zapálit svíčku, ale není to nutné, nutné je vámi napsaný papírek s přáním mít pod polštářem, nebo ve své blízkosti pokud nepůjdete spát.

Tento rituál požehnání lásky je opět kapacitně omezen a proto vás prosím, pokud uvidíte na Messině VYPRODÁNO, nepište mi emaily, že chcete rituál objednat. Pokud je u položky vyprodáno, je zkrátka kapacita vyčerpána.
Děkuji moc za pochopení.


Informace najdete poté opět u mě na Facebooku a stejně tak ve stories na Instagramu. ♥️
Andělská láska pro vás přichází ...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení