Kód: ARCHSAM2022 | Značka: Messina

Úplňkové čarování: Požehnání PRO LÁSKU od archanděla Samuela

100 Kč
Prodáno ;-(

Moji milí, protože aktuálně řada z vás řeší trápení v lásce, problémy s láskou, samotu nebo bolest ve vztahu, připravila jsem si pro vás rituál požehnání pro lásku s energií archanděla Samuela...

Možnosti doručení
Kategorie: Rituály s Mesalindou
Položka byla vyprodána…

Moji milí, protože aktuálně řada z vás řeší trápení v lásce, problémy s láskou, samotu nebo bolest ve vztahu, připravila jsem si pro vás rituál požehnání pro lásku s energií archanděla Samuela... Opět za symbolickou cenu 100 Kč. (Magie Dej a dávej, dávej a ber = rovnováha).

Požehnání budu dělat při ÚPLŇKU DNE 8.11. 2022 (úterý) v noci a to pod širým nebem. 
Požehnání pro vás bude podpořeno nejen rituální andělskou svíčkou z Messiny, ale především pod jedinečným symbolem růžence archanděla Samuela.

Požehnání pro lásku budu opět dělat OSOBNÍ, nikoli hromadné... ( Hromadné energie jsou sice fajn, ale mají zhruba 20% síly oproti energii osobní). Což znamená, že procesem požehnání provedu každé vaše jméno.

Pro koho je rituál požehnání vhodný?
... Kdo má trápení v lásce
... Smutek z lásky a trápení
... Zklamání
... Ztracená důvěra
... Samota
... Zrada
... Nenaplněná očekávání a sliby

A zde prosím čtěte opravdu pečlivě...!!
Všichni, kteří se do tohoto rituálu požehnání přihlásíte, si NEJPOZDĚJI v úterý 8.11. 2022 do 18 hod. napíšete na kousek papírku své přání, které se má vyplnit, papírek přeložíte a pečlivě u schováte pod polštář. Pokud byste náhodou byli v noci v práci, papírek musíte mít u sebe. (V kapse, tašce, atd.)

Na papírek pište stručný text.
Například: přivolat novou lásku, vyléčit stávající lásku, věrnost, vyřešení problému v lásce, štěstí s tím koho miluji, ukončení samoty, přivolání spřízněné duše... apod. NA PAPÍREK V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPIŠTE ŽÁDNÁ JMÉNA!

Následující den můžete papírek buď kamkoliv schovat nebo pustit po vodě, případně zahrabat do země. Ale v žádném případě nepálit!

Tentokrát mi tedy do poznámky při objednávce nemusíte vůbec nic vypisovat, potřebuji pouze vaše celé jméno, které v objednávce uvidím. Zásadní je, abyste opravdu měli u sebe připravený papírek – klidně už od dnešního dne, to vůbec ničemu nebude vadit.

V úterý 8.11. si můžete zapálit svíčku, ale není to nutné, nutné je vámi napsaný papírek s přáním mít pod polštářem, nebo ve své blízkosti pokud nepůjdete spát.

Tento rituál požehnání lásky je opět kapacitně omezen a proto vás prosím, pokud uvidíte na Messině VYPRODÁNO, nepište mi emaily, že chcete rituál objednat. Pokud je u položky vyprodáno, je zkrátka kapacita vyčerpána.
Děkuji moc za pochopení.


Informace najdete poté opět u mě na Facebooku a stejně tak ve stories na Instagramu. ♥️
Andělská láska pro vás přichází...

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
LS Avatar autora | 9.11.2022
Rituál proběhl včera a věřím že mi Archanděl Samuel požehnal štěstí s mojí láskou ♥♥♥ Zatím se nic neděje, tak uvidím pár dní možná týdnů jak to celé dopadne....Věřím že dobře ♥♥♥♥
5
KR Avatar autora | 9.11.2022
Veľmi som spokojná s každým rituálom ako aj so sviečkami a talizmany nosím stále na sebe alebo pri sebe

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: