Vonné tyčinky 7 archandělů

Vonné tyčinky 7 archandělů

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Vonné tyčinky s jemnou nasládlou květinovou vůní, lehce kořeněnou 7 Archandělů od výrobce SAC. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině, vyrobené ze směsi bylin, medu, pryskyřic a olejů.Nechte se okouzlit jemnou květinovou, nasládlou, lehounce kořeněnou vůní pro uvolnění mysli a relaxaci a pro pocit harmonie. Přivolejte si na pomoc vybraného Archanděla, aby vám pomohl získat to, co vám v životě chybí.Archandělé

  • Cena: 158 Kč

Skladové číslo: TY5002

Dostupnost: Kup si mě ;-)
skladem: 1 ks

 

Vonné tyčinky s jemnou nasládlou květinovou vůní, lehce kořeněnou 7 Archandělů od výrobce SAC. Unikátní indické vonné tyčinky na bambusové štěpině, vyrobené ze směsi bylin, medu, pryskyřic a olejů.
Nechte se okouzlit jemnou květinovou, nasládlou, lehounce kořeněnou vůní pro uvolnění mysli a relaxaci a pro pocit harmonie. Přivolejte si na pomoc vybraného Archanděla, aby vám pomohl získat to, co vám v životě chybí.

Archandělé

Michael – ochránce, který zajišťuje pomoc a podporu, posiluje naši odvahu vůči životním změnám. Jeho jméno znamená „ten, kdo vypadá jako Bůh" nebo „ten, který je jako Bůh".

Jofiel – archanděl umění a krásy, podporuje v nás příjemné myšlenky, učí nás ocenit okolní krásu. Je považován za patrona umělců. Jeho jméno znamená „Boží krása".

Chamuel – je mocným vůdcem v říši andělů, laskavý ochránce světa před negativními vlivy. Ochrání nás před strachem z neznámého, pomáhá v milostných vztazích, v přátelství a nalezení smyslu života. Jeho jméno znamená „ten, který vidí Boha".

Gabriel – archanděl ženského pohlaví, je patronem umělců a úspěšných jednání. Inspiruje, motivuje a je ochráncem pro rodiče, kteří chtějí mít potomka. Jeho jméno znamená „Bůh je moje síla".

Rafael - je patronem lékařů a cestovatelů.

Uriel – je archandělem, který poskytuje osvícení vědění, varuje před nebezpečím a zvěstuje proroctví. Je považován za nejmoudřejšího ze všech archandělů. Jeho jméno znamená „Bůh je světlo".

Zadkiel – je archandělem milosrdenství a schovívavosti. Měli bychom být milosrdní nejen sami k sobě, ale i k ostatním, dokázat odpouštět. Jeho jméno znamená „Boží spravedlnost".

Hmotnost: 42 g
Počet: 7 druhů tyčinek, pět pro každého Archanděla, dohromady 35 tyčinek v balení

Použití: Tyčinku umístíme do stojánku, zapálíme, po několika vteřinách sfoukneme a necháme doutnat. Zapálenou tyčinku nenechávejte nikdy bez dozoru, chraňte před dětmi.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Vonné tyčinky archanděla Rafaela

Vonné tyčinky archanděla Rafaela

Skladové číslo: TY5001

Dostupnost: Kup si mě ;-)

  • 155 Kč
 ks
Lapač snů černý

Lapač snů černý

Skladové číslo: 4040005

Dostupnost: Kup si mě ;-)

  • 192 Kč
 ks
Ochranný škapulíř

Ochranný škapulíř

Skladové číslo: 201014

Dostupnost: Prodáno :-(

  • 255 Kč

 

Messina

Messina kontakt

www.messina-svicky.cz

Telefon:
+420 605 878 827
+420 603 371 435

E-mail:

messina@messina-svicky.cz

Messina provozovna
Vodárenská 2379

272 01 Kladno

www.messina-svicky.cz Messina - svíčky, co mají energii. Ručně vyráběné kvalitní svíčky.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení