Miso Kouzlo levandule

Miso Kouzlo levandule

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Ochranná energie Síla životní energie Magie Měsíce

Jemná a něžná svíčka se silnou energií pro očištění prostor, domova, ale i pro důkladné očištění a dobití kamínků, náramku z polodrahokamů, talismanu a amuletů. Polodrahokamy nebo náramky stačí ke svíčce, která hoří, přiložit, občas je držet v bezpečné výšce nad plamenem. Do domova svíčka přináší maximálně silné očišťující energie, které spalují vše nežádoucí, vše negativní, vše škodlivé. Maximální účinek energie je v době, kdy je venku tma a svítí Měsíc, též období novoluní přináší extra silnou očistu. Doporučuji zapalovat svíčku vždy v době kdy už je venku tma, když svítí Luna – je jasná obloha – nebo v den novoluní a úplňků.

355 Kč

Skladové číslo: 501416

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Mesalinda

 

Jemná a něžná svíčka se silnou energií pro očištění prostor, domova, ale i pro důkladné očištění a dobití kamínků, náramku z polodrahokamů, talismanu a amuletů. Polodrahokamy nebo náramky stačí ke svíčce, která hoří, přiložit, občas je držet v bezpečné výšce nad plamenem.

Do domova svíčka přináší maximálně silné očišťující energie, které spalují vše nežádoucí, vše negativní, vše škodlivé.

Maximální účinek energie je v době, kdy je venku tma a svítí Měsíc, též období novoluní přináší extra silnou očistu. Doporučuji zapalovat svíčku vždy v době kdy už je venku tma, když svítí Luna – je jasná obloha – nebo v den novoluní a úplňků.

 

 

Barva: Staro fialová
Vůně: Levandule a vanilka
Info: Pro očistu domova, dobití energie
Velikost: XL

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení