Hlas Anděla: Aquariel

Hlas Anděla: Aquariel

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Andělé Síla životní energie Pro modlitbu

Duchovní svíce anděla Aquariela. Pro duchovní rozvoj a vývoj, pro napojení na jemná andělská vlákna, pro komunikaci s anděly, pro otevření jemnohmotné cesty do andělské říše. Zapalte svíčku a začněte hovořit k andělům, přivolejte je k sobě, požádejte je o jejich silnou energii duchovního rozvoje, požádejte je o pročištění a otevření třetího oka, pro uvolnění, odblokování a otevření 7. čakry.Svíčka je velice vhodná též pro modlitbu nebo při výkladu andělských karet. Andělské karty u svíčky můžete čistit a dobíjet. Energie andělské svíčky zajistí, že andělské karty s vámi budou hovořit jasně, srozumitelně a konkrétně.

  • Cena: 355 Kč

Skladové číslo: 501386

Dostupnost: Prodáno :-(

Výrobce: Mesalinda

 

Duchovní svíce anděla Aquariela. Pro duchovní rozvoj a vývoj, pro napojení na jemná andělská vlákna, pro komunikaci s anděly, pro otevření jemnohmotné cesty do andělské říše. Zapalte svíčku a začněte hovořit k andělům, přivolejte je k sobě, požádejte je o jejich silnou energii duchovního rozvoje, požádejte je o pročištění a otevření třetího oka, pro uvolnění, odblokování a otevření 7. čakry.

Svíčka je velice vhodná též pro modlitbu nebo při výkladu andělských karet. Andělské karty u svíčky můžete čistit a dobíjet. Energie andělské svíčky zajistí, že andělské karty s vámi budou hovořit jasně, srozumitelně a konkrétně.

 

 

Barva: Mořská modř
Vůně: Šeřík
Info: Pro andělskou modlitbu
Velikost: XL

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

 

Messina

Messina kontakt

www.messina-svicky.cz

Telefon:
+420 605 878 827
+420 603 371 435

E-mail:

messina@messina-svicky.cz

Messina provozovna
Vodárenská 2379

272 01 Kladno

www.messina-svicky.cz Messina - svíčky, co mají energii. Ručně vyráběné kvalitní svíčky.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platia Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení