Sebine Hojnosti

Sebine Hojnosti

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Hojnost Magie Svíce pro přání Motivační svíčka

Svíce pro hojnost a zisk. Energie nového úspěchu, zisku, výhry. Svíčka je vhodná nejen pro finance, ale i pro úspěch v práci a podnikání, pro šťastné završení našeho plánu. Zapalte svíčku a nahlas několikrát za sebou opakujte:Hojnost a úspěch si ke mně nachází cestu, energie zisku a radosti se okolo mě otevírají naplno. Přijímám vše nové a pozitivní, vítám do svého života blahobyt a nečekaná překvapení, která pro mne budou extra pozitivním přínosem. Nekonečná síla vesmíru mi pomáhá od této chvíle na každém mém kroku a při každém mém rozhodnutí. Jsem pod silnou ochranou.

  • Cena: 364 Kč

Skladové číslo: 501355

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Mesalinda

 

Svíce pro hojnost a zisk. Energie nového úspěchu, zisku, výhry.
Svíčka je vhodná nejen pro finance, ale i pro úspěch v práci a podnikání, pro šťastné završení našeho plánu. Zapalte svíčku a nahlas několikrát za sebou opakujte:

Hojnost a úspěch si ke mně nachází cestu, energie zisku a radosti se okolo mě otevírají naplno. Přijímám vše nové a pozitivní, vítám do svého života blahobyt a nečekaná překvapení, která pro mne budou extra pozitivním přínosem.
Nekonečná síla vesmíru mi pomáhá od této chvíle na každém mém kroku a při každém mém rozhodnutí. Jsem pod silnou ochranou.

 

 

Barva: Temně zelená
Vůně: Zahrada snů
Info: Pro hojnost
Velikost: XL

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

www.messina-svicky.cz Messina - svíčky, co mají energii. Ručně vyráběné kvalitní svíčky.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení