Erine

Erine

Hodnocení produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnocení:

Pro naději Zákon přitažlivosti

Energie symbolu vesmíru. Silné energie zákonu přitažlivosti, silné energie pro druhou šanci nebo pro nalezení cesty k vyřešení všeho, co vás aktuálně trápí. Svíce vábí do vašeho života konstruktivní energie úspěchu a výhry – a to v jakékoliv oblasti vašeho života. Doporučuji svíčku zapálit až bude tma a na papírek jedním slovem napsat to, co vás nejvíc bolí a trápí a papírek od svíčky zapálit. V žádném případě nepište jména osob!Papírek nechte úplně shořet a rozpustného po té vodě. Třikrát za sebou nahlas vyslovte: Staniž se!Pro maximální podporu vesmíru svíčku zapalujeme každý večer a vždy myslíme na své přání a na to, co aktuálně potřebujeme vyřešit. Je dobré vždy vesmíru poděkovat.

299 Kč

384 Kč Sleva 85 Kč

Skladové číslo: 501347

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Mesalinda

 

Energie symbolu vesmíru. Silné energie zákonu přitažlivosti, silné energie pro druhou šanci nebo pro nalezení cesty k vyřešení všeho, co vás aktuálně trápí. Svíce vábí do vašeho života konstruktivní energie úspěchu a výhry – a to v jakékoliv oblasti vašeho života.
Doporučuji svíčku zapálit až bude tma a na papírek jedním slovem napsat to, co vás nejvíc bolí a trápí a papírek od svíčky zapálit. V žádném případě nepište jména osob!
Papírek nechte úplně shořet a rozpustného po té vodě. Třikrát za sebou nahlas vyslovte: Staniž se!

Pro maximální podporu vesmíru svíčku zapalujeme každý večer a vždy myslíme na své přání a na to, co aktuálně potřebujeme vyřešit. Je dobré vždy vesmíru poděkovat.

 

 

Barva: Modrá
Vůně: Tajemství
Info: Pro rituál pozitivních změn
Velikost: XXL

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení