Bessi Síla

Bessi Síla

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Pro naději Pozitivní energie

Svíce změny a posunu. Velice brzy se můžete těšit na zajímavou a dobrou zprávu. Svíčka je klasickým poslem dobrých zpráv a pozitivních průlomů. Otevírá vše dobré a přináší velice silnou optimistickou energii. Plamen přitahuje novou životní naději. Energie spaluje blokace. Náhlá, nečekaná změna – něco, co je pro vás hodně dobré nebo hodně důležité - přichází. Svíčka zároveň rodí na časové linii milé překvapení.Svíčka je vhodná pro všechny, kteří stagnují, přání se neplní, mají pocit jakéhosi zablokování nebo dokonce na balení negativní energie.

  • Cena: 387 Kč

Skladové číslo: 501343

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Mesalinda

 

Svíce změny a posunu.
Velice brzy se můžete těšit na zajímavou a dobrou zprávu. Svíčka je klasickým poslem dobrých zpráv a pozitivních průlomů. Otevírá vše dobré a přináší velice silnou optimistickou energii. Plamen přitahuje novou životní naději. Energie spaluje blokace. Náhlá, nečekaná změna – něco, co je pro vás hodně dobré nebo hodně důležité - přichází.
Svíčka zároveň rodí na časové linii milé překvapení.
Svíčka je vhodná pro všechny, kteří stagnují, přání se neplní, mají pocit jakéhosi zablokování nebo dokonce na balení negativní energie.

 

 

Barva: Temná modrá
Vůně: Kouzlo magie
Info: Pro pozitivní změnu
Velikost: XXL

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

www.messina-svicky.cz Messina - svíčky, co mají energii. Ručně vyráběné kvalitní svíčky.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení