Dasine Žena

Dasine Žena

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Sebedůvěra Síla životní energie

Probuďte v sobě dračici, probuďte v sobě bohyni. Svíčka pro ženy, pro probuzení sebedůvěry, hrdosti, ženské síly, ženské přitažlivosti. Silná energie posilující auru, energie probuzení kouzla ženskosti.Věřte si a nepochybujte sama o sobě! Kouzlo osobnosti se probouzí naplno, nádherná energie smyslnosti září jako letní slunce.Touha a vášeň se rodí okolo vás.Svíčku je nutné zapalovat ve své blízkosti co možná nejčastěji, sledovat plamínek, vnímat jeho energii a myslet na to, jak se z vás stává nádherná ženská bytost plná energie.

387 Kč

Skladové číslo: 501290

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Mesalinda

 

Probuďte v sobě dračici, probuďte v sobě bohyni. Svíčka pro ženy, pro probuzení sebedůvěry, hrdosti, ženské síly, ženské přitažlivosti. Silná energie posilující auru, energie probuzení kouzla ženskosti.
Věřte si a nepochybujte sama o sobě! Kouzlo osobnosti se probouzí naplno, nádherná energie smyslnosti září jako letní slunce.
Touha a vášeň se rodí okolo vás.
Svíčku je nutné zapalovat ve své blízkosti co možná nejčastěji, sledovat plamínek, vnímat jeho energii a myslet na to, jak se z vás stává nádherná ženská bytost plná energie.

 

 

Barva: Červená
Vůně: Výrazná kytice
Info: Pro sebedůvěru
Velikost: XXL

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení