Liane

Liane

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Pozitivní energie

Svěží a silně pozitivní energie pro váš domov i do vašeho života. Energie štěstí i lásky, energie uklidnění a nečekané harmonie. Dopřejte si pohodu, dopřejte si milou a nečekanou změnu, která ve vás probudí nádherné pocity. Svíčka pro všechny, kteří potřebují přilákat do života novou radost nebo milou změnu, posun, zářivou energii úsměvu a pocitu naplnění.Svíčku zapalte večer až bude tma a jakmile se plamínek rozhoří vyslovte nahlas třikrát své přání. Mluvte k vesmíru, mluvte s vesmírem a pozorujte plamínek. Svíčka by měla hořet minimálně 2 hod. a to každý večer.

  • Cena: 395 Kč

Skladové číslo: 501166

Dostupnost: Prodáno :-(

Výrobce: Mesalinda

 

Svěží a silně pozitivní energie pro váš domov i do vašeho života. Energie štěstí i lásky, energie uklidnění a nečekané harmonie. Dopřejte si pohodu, dopřejte si milou a nečekanou změnu, která ve vás probudí nádherné pocity. Svíčka pro všechny, kteří potřebují přilákat do života novou radost nebo milou změnu, posun, zářivou energii úsměvu a pocitu naplnění.


Svíčku zapalte večer až bude tma a jakmile se plamínek rozhoří vyslovte nahlas třikrát své přání. Mluvte k vesmíru, mluvte s vesmírem a pozorujte plamínek. Svíčka by měla hořet minimálně 2 hod. a to každý večer.

 

 

Barva: Fialová
Vůně: Vánek šeříku
Info: Pro rituál štěstí
Velikost: XXL

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

 

Messina

Messina kontakt

www.messina-svicky.cz

Telefon:
+420 605 878 827
+420 603 371 435

E-mail:

messina@messina-svicky.cz

Messina provozovna
Vodárenská 2379

272 01 Kladno

www.messina-svicky.cz Messina - svíčky, co mají energii. Ručně vyráběné kvalitní svíčky.
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platia Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení