Liane

Liane

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Pozitivní energie

Svěží a silně pozitivní energie pro váš domov i do vašeho života. Energie štěstí i lásky, energie uklidnění a nečekané harmonie. Dopřejte si pohodu, dopřejte si milou a nečekanou změnu, která ve vás probudí nádherné pocity. Svíčka pro všechny, kteří potřebují přilákat do života novou radost nebo milou změnu, posun, zářivou energii úsměvu a pocitu naplnění.Svíčku zapalte večer až bude tma a jakmile se plamínek rozhoří vyslovte nahlas třikrát své přání. Mluvte k vesmíru, mluvte s vesmírem a pozorujte plamínek. Svíčka by měla hořet minimálně 2 hod. a to každý večer.

395 Kč

Skladové číslo: 501166

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Mesalinda

 

Svěží a silně pozitivní energie pro váš domov i do vašeho života. Energie štěstí i lásky, energie uklidnění a nečekané harmonie. Dopřejte si pohodu, dopřejte si milou a nečekanou změnu, která ve vás probudí nádherné pocity. Svíčka pro všechny, kteří potřebují přilákat do života novou radost nebo milou změnu, posun, zářivou energii úsměvu a pocitu naplnění.


Svíčku zapalte večer až bude tma a jakmile se plamínek rozhoří vyslovte nahlas třikrát své přání. Mluvte k vesmíru, mluvte s vesmírem a pozorujte plamínek. Svíčka by měla hořet minimálně 2 hod. a to každý večer.

 

 

Barva: Fialová
Vůně: Vánek šeříku
Info: Pro rituál štěstí
Velikost: XXL

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení