Kód: NOVLOVE23 | Značka: Messina

Novoluní 17.07.: Energie LÁSKY, magie TAROTU

155 Kč
Prodáno ;-(
17.07. 2023 nás čeká docela významné novoluní co se týče lásky, vztahů, rodiny nebo i přátelství. Pokud vás zajímá nejen rozbor energií - na které se můžeme těšit nebo na které se máme připravit, ale i rozbor karet vztahující se právě k tomuto období a k tématu LÁSKA, je tato akce přímo pro vás.
Možnosti doručení
Kategorie: Rituály s Mesalindou
Typ: Hromadné energie
Položka byla vyprodána…
17.07. 2023 nás čeká docela významné novoluní co se týče lásky, vztahů, rodiny nebo i přátelství.
 
V tuto dobu se energie budou zásadním způsobem formovat a mohu mít extrémní vliv na všechny naše vztahy. Od milenců, přes opuštěné duše, které hledají novou lásku až po manželství. 
 
Pokud vás zajímá nejen rozbor energií - na které se můžeme těšit nebo na které se máme připravit, ale i rozbor karet vztahující se právě k tomuto období a k tématu LÁSKA, je tato akce přímo pro vás.
 
– Obdržíte vztahové energie pro červencové novoluní
– Budete mít přístup k videu s výkladem karet pro toto období a na téma láska.
– Zaměříme se na vše okolo lásky. Na co si dát pozor, na co se soustředit, jaké v sobě probouzet myšlenky, případně jak a kdy využít zákon přitažlivosti. 
– Tajemství rituálu lásky
 
Jedná se o hromadné, globální energie, které budou pulzovat všude okolo nás.
 
Video s výkladem karet pro toto období bude pro vás zcela jistě zajímavou novinkou.
 
POZOR! Pošleme Vám velice jednoduchý rituál pro ŠTĚSTÍ V LÁSCE. 
 
Všechny uhrazené objednávky, které budou připsány na náš účet budou odeslány nejpozději 16.07. - tedy den před novoluním. Prosím, hlídejte si složky hromadné zprávy, složky spam. Platí především pro uživatele aplikace Gmail. 
 
V případě, že budete mít jistotu, že vaše platba byla včas připsána na náš účet a email neobdržíte, kontaktujte nás 17.07. na e-mail messina@messina-svicky.cz 
 
Doporučujeme: v případě že jde platba ze zahraničí, využijte platební bránu. V tomto případě je vaše částka připsána okamžitě na náš účet a nemusíte se obávat, že platba nestačí dojít. Což platí i do budoucna pro různorodé rituály.
 
Důležité informace o vašich objednávkách vám posíláme e-mailem. Někdy se ale může stát, že tyto e-maily nedorazí do vaší složky doručená pošta, ale do jiné složky. Například do složky hromadné zprávy nebo spam. To se často děje uživatelům aplikace Gmail. Proto vám doporučujeme, abyste si tyto složky pravidelně prohlíželi a hledali tam naše e-maily. Pokud byste nenašli žádný e-mail od nás a mysleli byste si, že jste měli dostat, napište nám na messina@messina-svicky.cz a my vám pomůžeme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: