Poselství Andělů pro červen 2021

My andělé vidíme, že si často děláte starosti ohledně budoucnosti. Proto vám dnes přinášíme ujištění, že všechno je v pořádku: nepřijde na vás nic, co byste nezvládli. Držíme vás za ruku v každém okamžiku a společně kráčíme k tomu, co leží před vámi.
 
Také bychom vám rádi připomněli, abyste do své budoucnosti vysílali jen pozitivní myšlenky, protože vaše budoucnost se vytváří na základě pocitů, které ohledně ní máte. Odevzdejte nám své starosti a obavy týkající se zítřka a zcela se soustřeďte na to, abyste prožili poklidný den. Váš dnešní klid je investicí do vaší budoucnosti a přinese vám krásné zítřky.
 
Tím, že vás obklopujeme svou láskou, vám pomáháme vyměnit vaše děsivé myšlenky za takové, které vám dají pocit štěstí a bezpečí. Abyste však opravdu přijali naši pomoc, musíte ji nechat vstoupit do svého srdce.
Nejúčinnější je to pomocí dechu. Proto vás prosíme, ať do sebe nadechujete veškerou energii lásky, která vás obklopuje, a přivedete ji až ke svému jádru.
Pak se obejměte a vydechněte všechno napětí, jež v sobě máte. Volejte nás k sobě tak dlouho, dokud se ve vztahu k tomu, co má přijít, nebudete cítit klidní a v bezpečí.
 
 
Ve skutečnosti je všechno vždy v nejlepším pořádku. Čím více si tuto pravdu uvědomíte a čím více ji procítíte, tím více budete tento stav zažívat. Je pro vás naprosto bezpečné se uvolnit a pociťovat klid, a to nejen nyní, ale i kdykoli v budoucnosti.