Novinka
Kód: ANDEL3101 | Značka: Messina

AKCE! Andělské léčení duše a života (andělský rituál)

122 Kč
Prodáno ;-(

Láskyplný, andělský kouzelný rituál pro všechny, kteří aktuálně v životě trpí, mají trápení, cítí strach nebo úzkost, vnímají nejistotu a silný vnitřní neklid.

Možnosti doručení
Kategorie: Rituály & výklad karet od Mesalindy
Typ: Rituál úlevy
Položka byla vyprodána…
31.01. 2023 - andělský léčivý rituál pro duši i pro život.
 
Láskyplný, andělský kouzelný rituál pro všechny, kteří aktuálně v životě trpí, mají trápení, cítí strach nebo úzkost, vnímají nejistotu a silný vnitřní neklid.
 
Tento nový andělský rituál proběhne symbolicky poslední lednový den / večer, aby naše energie i náš život byly v silné pozitivní harmonii ještě dříve, než přijde jaro.
 
– Úleva a klid do života
– Ukončení strachu
– Pozitivní mysl
– Andělské pohlazení
– Probuzení víry ve vše dobré
– Andělské požehnání do tohoto období
– Odstřižení energie strachu
– Životní posun a regenerace
 
Tento zcela nový andělský léčivý rituál bude vedený individuálně pro každého jednotlivého přihlášeného klienta. Kdy přímo celé jeho jméno bude energeticky vyneseno pod léčivou andělskou vodu, andělský křišťál a andělskou svíčku. Pro každého přihlášeného klienta bude uděláno speciální požehnání a aktivace / regenerace výše uvedených energií. 
 
Opět se tedy nejedná o hromadný rituál, nýbrž o individuální.
 
Andělský léčivý rituál proběhne večer dne 31. ledna 2023, přičemž čas bude ještě upřesněn opět na sociálních sítích. Kde též budete moci částečně průběh sledovat – jak už jste zvyklí a jak už to znáte. Tedy: stories Instagram @mesalinda_messina  a osobní Facebook Markéta Mesalinda Kubisková. 
 
U tohoto rituálu je potřeba pouze při objednávce správně  vyplnit celé vaše jméno a příjmení… Není potřeba cokoliv  psát do poznámky. 
 
Tento rituál NENÍ hromadný, nýbrž individuální, osobní. Tedy pro každého objednaného účastníka bude u rituální svíce vyslaná energie specifická, osobní, konkrétní....

Z tohoto důvodu je v rámci magie Dávej a ber, ber a dávej u každého objednaného klienta vyžadována symbolická částka 122 Kč.

Fotografie a krátká videa budou opět k dispozici na sociálních sítích: stories Facebook a IG mesalinda_messina

Objednávky jsou kapacitně omezeny.
V případě, že symbolická částka 122,- kč nebude připsána na náš účet do  30.01. 2023 bude objednávka automaticky stornována. 
 
Prosíme, berte na zřetel, že se jedná opravdu o připsání platby na náš účet, nikoli o odeslání platby!
Proto je důležité platbu odesílat včas. Vyhnete se potom zbytečnému zklamání, že částka nebude zavčasu připsána a vy do rituálu nebudete zařazeni. 
Není reálné připravovat vaše osobní jméno do  rituálu na poslední chvíli. (Pozdě přijaté platby proto vracíme zpět na účet). 
 
Pokud se přihlásíte k tomuto andělskému léčivému rituálu neobdržíte žádnou svíčku ani jiný Talisman. Též veškerá komunikace bude pouze a jen probíhat na sociální síti Instagram a Facebook. Nebudeme vás kontaktovat jednotlivě – což ani není reálné. V případě, že si pečlivě a důkladně nepřečtete tento text, neneseme žádnou odpovědnost za pozdější  stížnosti nebo dokonce reklamace. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: